Nieuwe EXPERIENCE™-serie – hefkolommen van het volgende niveau
Jouw concurrentievoordeel behouden op het gebied van bureau-oplossingen is een serieuze zaak. Elk onderdeel telt. Elke beweging telt. Daarom is de nieuwe reeks elektrische EXPERIENCE™-hefkolommen van LINAK® ontworpen met het oog op professioneel gebruik.
Innovatieve technologie stelt een nieuwe norm met een snelheid van 80 mm/s, een hoge statische belasting en een aangenaam geluid- zonder compromissen. Bovendien is de nieuwe serie ontworpen om lang mee te gaan. De garantie is verdubbeld tot 10 jaar om dit te bewijzen. In combinatie met een lager stroomverbruik, achterwaartse compatibiliteit en verantwoorde materialen is deze gebouwd om lang mee te gaan.
Je onderscheiden doet ertoe: Maatwerk om je merkidentiteit verbeteren
Maatwerk wordt steeds belangrijker. Iedereen wil iets dat perfect bij hem of haar past. De tijden dwingen je om anders te zijn – wat maakt jou anders anders?
Daarom produceren we niet alleen hoogwaardige elektrische lineaire actuatoren voor hefsystemen, maar stellen we je ook in staat ze aan te passen: van hefkolommen met individuele kleuren tot handbedieningen en bedieningspanelen in ontwerpen die passen bij de merkidentiteit van de klant.
De volgende stap als het gaat om bedden: comfortzoneregeling
LINAK introduceert een ander type verstelbaarheid om ergonomisch slapen te ondersteunen: Comfortzoneregeling.
Dit actuatorsysteem voor comfortbedden is ontworpen om gebruikers individueel comfort te bieden. In deze nieuwe oplossing past onze enkele actuator Baselift™ de stevigheid van de matras in specifieke zones aan. Dit betekent dat het bed kan worden aangepast aan de gebruiker gedurende zijn of haar gehele levenscyclus – of hij of zij nu op de zij, op de rug of op de buik slaapt. Je moet het proberen om het verschil te begrijpen.
Twee nieuwe complete systemen met volledig frame: DF4 en DF5
Het nieuwe Desk Frame 5 (DF5) combineert de belangrijkste vereisten van de professionele kantoormarkt: stevigheid, robuustheid en eenvoudige schroefmontage. De DF5 is een betaalbare frameoplossing die compatibel is met alle hefkolommen met motorbehuizing van LINAK, inclusief de nieuwe EXPERIENCE™-serie.
Een andere blikvanger: het in hoogte verstelbare Desk Frame 4 (DF4) met vier poten. Dit chique en elegante frame past zowel in een thuisomgeving als op kantoor.
Draadloos geïntegreerd bedieningspaneel voor relaxfauteuils
Dit jaar draait alles om het draadloze geïntegreerde bedieningspaneel BP20, onze batterijoplossing BA002 met diepe slaapmodus en onze sta- en relaxfauteuils. De relaxfauteuil is ontworpen om de gebruiker te ondersteunen bij het opstaan door de zitting en armleuning omhoog te brengen en aan te passen.